PUBLIKACJE

Magazyn DESIGNER Folklore

https://thedesigner.se/

Halina Rosa  jest wydawcą i redaktor naczelną magazynu. Powstaje on w Sztokholmie  – w wersji interaktywnej a niebawem papierowej. Ten periodyk kierowany jest do aktywnych zawodowo artystów, designerów w szerokim znaczeniu tego słowa, fotografów, ludzi przedsiębiorczych oraz wszelkich sympatyków designu, sztuki i biznesu z całego świata. Publikowane w nim są artykuły tematyczne i wywiady z osobowościami, głownie Polakami

Pod Patronatem magazynu organizowane są wystawy, plenery artystyczne, konkursy i inne wydarzenia kulturalne. Magazyn jest zabarwiony przede wszystkim akcentami folklorystycznymi.

THE DESIGNER nie jest czasopismem do pospiesznej lektury, to piękna książka, na którą się czeka, wyjątkowa publikacja, która stanie się dla Was częścią kolekcji i zostanie z wami na długo. Tak właśnie chcemy żyć, otaczając się dobrymi ludźmi, pięknymi ekologicznym designem delektując się przyrodą, ciesząc się szczęściem i sukcesami innych, doceniając piękno drobnych gestów, zachwycając się urokami natury i kultury regionalnej.

PUBLIKACJE e-booki, Poradniki.
%d bloggers like this: